پرده, مقالات

شیوه تمیز کردن پرده رومن

– شیوه تمیز کردن پرده رومن لینو

پرده رومن بر روی پنجره های شما بسیار شکیل هستند و بهترین مکان برای استفاده از انها در اتاق است با طیف نوری مختلف مانند اتاق خواب ، نشیمن ،پذیرایی و جاهایی که شما قصد هماهنگی پنجرهایتان با طراحی داخلی دارید.
– تمیز کردن راحت

اسان ترین روش برای تمیزی پرده رومن و جلوگیری از گرد و غبار استفاده از قسمت پرزی و نرم جارو برقی است .پرده را کاملا باز کرده و توسط قسمت پرزی جاروبرقی به ارامی قسمت پارچه ای را از بالا به پایین برس بزنید تا جایی که کل سطح پرده را برس زده باشید.توجه زیادی به گوشه ها و دکمه های پرده داشته باشید زیرا این بخش بیشترین گرد و خاک را به خود جذب میکنند.

 

– برطرف کردن لک
اگر پرده رومن شما لکه دار شد . در ابتدا سعی کنید لکه را توسط پارچه نم دار و تمیز برطرف کنید . به ارامی بر روی قسمت لک شده بمالید تا از بین برود.
برای لکه های سر سخت باید از برطرف کننده لک بر روی پارچه استفاده کنید. محصولات متعددی در بازار موجود میباشند.همیشه قبل از خرید این محصولات از هماهنگی انها با پرده رومن اطمینان حاصل فرمایید. یکی از نکته هایی که در این خصوص باید توجه داشت این است که ممکن است قسمتی از پرده خود را از بقیه قسمت ها روشن تر کند که ظاهر جالبی نخواهد داشت.

 

– تمیز کردن کلی پرده رومن
بسیاری از پرده های رومن توسط پارچه تهیه شده اند که بصورت خشک تمیز میشوند . که باید به علامت ان توجه کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *